Raštuotos pėdkelnės - lengviausias būdas atkreipti dėmesį į kojas

Raštuotos pėdkelnės - lengviausias būdas atkreipti dėmesį į kojas
Publikuota 2021-11-30 Skaitė 322

Raštuotos pėdkelnės šį sezoną – ne tik būtinas aksesuaras, bet ir madingas atributas, kuris sutelks dėmesį į mūsų kojas. Raštuotus, spalvingus ir išraiškingus – tokius modelius renkamės šį sezoną. Kartu su mini sijonais jie sukuria septintojo dešimtmečio Londono mados įvaizdį, kuris šiuo metu yra stipriausia stiliaus tendencija. Kaip dėvėti pėdkelnes, kad gražiai parodytumėte savo kojas? Kokius modelius pasirinkti? Kaip su pėdkelnėmis sustiprinti stiliaus charakterį? Mes patarsime!

 

Raštuotos pėdkelnės

Gali atrodyti, kad mada apnuoginti kojas, pabrėžiant jas išraiškingomis pėdkelnėmis, yra šiuolaikinė tendencija. Tačiau raštuotų pėdkelnių, kaip madingo aksesuaro, kuris ne tik saugo, bet ir gražiai atrodo, istorija prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų. 1938 metais amerikiečių verslininkas Du Pond išrado nailoną – novatorišką, tuo metu, sintetinį pluoštą, iš kurio buvo gaminamos pėdkelnės. Iš pradžių pėdkelnės buvo traktuojamos kaip praktiškesnis kojinių pakaitalas ir turėjo palengvinti dirbančių moterų gyvenimą. Tikrasis pėdkelnių bumas atėjo tik po ketvirčio amžiaus, septintojo dešimtmečio pradžioje, kai mados tendencijas pradėjo lemti „siūbuojantis Londonas“. Būtent tada Londone gyvenanti dizainerė Mary Quant visame pasaulyje paskleidė labai trumpų sijonų, kiek žemiau apačią siekiančių suknelių ir moteriškų šortų su kostiumu madą. Ne per šiltoje Anglijoje tai buvo siejama su būtinybe prie tokių drabužių dėvėti pėdkelnes, todėl jos tapo svarbiausiu stiliaus elementu. Pėdkelnės visą dėmesį sutelkė į kojas, pabrėždamos individualumą, suteikdamos stiliacijoms charakterio. Dėmesys kojoms greitai išplito už sudėtingų parduotuvių ribų. Ryškiaspalves pėdkelnes pradėjo nešioti biuro darbuotojai, kad pakeistų nuobodų kostiumų stilių. Modeliuotus modelius moksleivės rinkosi norėdami parodyti charakterį net su uniforma. Greitai paaiškėjo, kad pėdkelnės leidžia keisti stilių kaip nori, o apnuoginti kojas tapo itin madinga. Šiuo metu grįžtame prie 60-ųjų tendencijų, todėl raštuotos ir spalvingos pėdkelnės išgyvena mados atgimimą.

 

 

Pabrėžkite savo individualumą

Nors pėdkelnių istoriją būtų galima pasakoti valandų valandas, svarbiausia parodyti, kad pėdkelnės yra geriausias būdas išreikšti save. Įkvepiantys raštai gali pakeisti pagrindinių drabužių charakterį. Raštai ant pėdkelnių suteikia aprangai charakterio, išskirtinumo ir išraiškingumo. Įsivaizduokite klasikinę mažą juodą suknelę, kuri tobulės priderinus jas prie skirtingų raštų pėdkelnių. Klasikinės lygios pėdkelnės su pažymėta siūle nugaroje klasikinę suknelę pavers vakarine apranga. Pėdkelnės su taškeliais pakeis jos oficialų charakterį, tapdamos mergaitišku aksesuaru. Spalvingos intensyvių spalvų pėdkelnės ir maža juoda suknele puikiai tiks pašėlusiam vakarui klube. Ta pati suknelė kartu su pėdkelnėmis su geometriniais raštais įgis uolų charakterį. Pažiūrėkite, kaip tai lengva, Jūsų garderobe nebūtina turėti 5 suknelių įvairioms progoms, pakanka 5 porų raštuotų pėdkelnių, kad sukurtumėte įvairaus charakterio įvaizdį. Tai galioja ne tik juodai mini suknelei, taip galite žaisti su dalykinėmis ar kasdienėmis stilizacijomis.

 

Kokias pėdkelnes rinktis?

Kurdami nepakeičiamą raštuotų pėdkelnių komplektą, pirmiausia turėtumėte sutelkti dėmesį į įvairovę. Pasirinkę įvairius raštus, galite lengvai sukurti madingas stilizacijas, kurios pabrėš jūsų kojas.

Svarbiausias dalykas jūsų rudens garderobe yra spalvingos pėdkelnės su smulkiu raštu. Geriausias pasirinkimas bus Sassi linija. Šioms pėdkelnėms būdingas smulkių raštų juodos spalvos derinys. Šį sezoną dominuoja du madingiausi atspalviai – tamsiai raudona „Persian Red“ ir prislopinta mėlyna „Midnight“. Galite pasirinkti Sassi 10 arba Sassi 09. Geriausia rinktis abu modelius, skirtingų spalvų – tai suteiks dar daugiau stiliaus pasirinkimų. Sassi pėdkelnės pagamintos naudojant 3D technologiją, kuri garantuoja pakankamą lankstumą ir malonią medžiagą prisilietimui.

Dar vienas puikus variantas - pėdkelnės iš Modeline linijos. Juose yra viskas, ko reikia moderniai, madingai moteriai. Visų pirma, be rašto, didžiausias jų privalumas yra formuojanti kelnaičių dalis. Subtilus, nesijaučiantis spaudimas garantuoja sėdmenų pakėlimą, o tinkamai parinktas raštas pabrėžia kojų linijas. Kokį modelį pasirinkti? Pageidautina ,,Modeline 02'' – motyvas iš didesnių deimantų, drąsesnis ir išraiškingesnis, puikiai tinkantis roko stilizacijai.

Rašyti komentarą