Pėdkelnės mergaitėms

Spalva: Rožinė Sudėtis: 83% medvilnė, 15% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: rožinė Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Rožinė Sudėtis: 84% medvilnė, 12% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: žalia Sudėtis: 83% medvilnė, 14% poliamidas, 2% elastanas, 1% polipropilenas ..
€590
Spalva: Pilka Sudėtis: 77% medvilnė, 21% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: žydra Sudėtis: 80% medvilnė, 17% poliamidas,1% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Geltona Sudėtis: 80% medvilnė, 17% poliamidas, 1% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Žydra Sudėtis: 83% medvilnė, 11% poliamidas, 4% polipropilenas, 2% elastanas ..
€650
Spalva: Mėlyna Sudėtis: 78% medvilnė, 18% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€650
Spalva: Geltona Sudėtis: 84% medvilnė, 12% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€650
Spalva: Navy (tamsiai mėlyna) Sudėtis: 83% medvilnė, 15% poliamidas, 2% elastanas ..
€650
Spalva: Fuchsia Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
€650

Dauguma tėvų ieško kur galėtų patogiai nusipirkti savo mergaitėms kokybiškas pėdkelnes, garantuojame, kad jas tikrai surasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Ieškantiems kokybiškų pėdkelnių mergaitėms, tikrai turime ką pasiūlyti. Mūsų asortimente yra pačios įvairiausios pėdkelnės mergaitėms – didelis spalvų pasirinkimas nuo žalios iki baltos. Taip pat yra siūlomos ir skirtingo storio mergaitiškos pėdkelnės – šiltos, skirtos vėsesniam orui ir labiau kasdienai ir puošnios plonos – įvairiems renginiams, vykstantiems darželyje ar pradinėse klasėse.

Kur galima įsigyti mergaitiškas pėdkelnių pigiau?

Savo asortimente siūlome platų pačių įvairiausių pėdkelnių ir kojinių pasirinkimą. Stengiamės savo klientams atrinkti ne tik aukštos kokybes prekes, bet ir jas pasiūlyti geriausia kaina, pigiau nei ją galėtų pasiūlyti šioje rinkoje dirbantys konkurentai. Nuolat domimės naujovėmis ir šiuolaikinėmis mados tendencijomis, kad galėtume patenkinti net pačių išrankiausių ir įnoringiausių klientų poreikius. Tikimės, jog jūsų vaikai bus patenkinti mūsų pėdkelnėmis, kurios nevaržo judesių, kvėpuoja ir yra labai patogios, kas yra be galo svarbu mažiesiems.

Puikiai išmanome kas patinka vaikams, todėl atitinkamai formuojame savo vaikiškų prekių pasiūlą taip, kad ji patiktų ne tik mažųjų tėvams, bet ir vaikams būtų patogu, malonu ir gražu nešioti mūsų siūlomas pėdkelnes skirtingo amžiaus vaikams – nuo gimimo iki ikimokyklinio amžiaus. Tikimės, jog surasite jums reikalingą dydį, pageidaujamą modelį bei spalvą ir pasipuošite mūsų pėdkelnėmis.

Mūsų klientų atsiliepimai

Stengiamės mokytis iš geriausių ir tobulinti klientų aptarnavimo darbą, kad kuo daugiau turėtume patenkintų žmonių, mūsų siūlomų prekių kokybe, kurią rekomenduotų savo draugams, artimiesiems ir pažįstamiems. Tikimės, jog jūsų vaikai bus patenkinti mūsų pėdkelnėmis, kurios nevaržo judesių, kvėpuoja ir yra labai patogios, kas yra be galo svarbu judriems vaikams.

Džiaugiamės, kad mūsų lojalūs esami ir potencialūs klientai teigiamai vertina mūsų pastangas nuolat atnaujinti asortimentą, jį vis papildant naujovėmis. Taip pat stengiamės, atsidėkodami už ištikimybę mums, pasiūlyti tam tikrų prekių žemesne kaina. Tai praktiškai visuomet galite surasti  vienokį ar kitokį aktualų pasiūlymą, leisiantį patogiai ir greitai apsipirkti internetu.