Pėdkelnės kūdikiams

Spalva: Rožinė Sudėtis: 83% medvilnė, 15% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: rožinė Sudėtis: 85% medvilnė, 13% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Rožinė Sudėtis: 84% medvilnė, 12% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: žalia Sudėtis: 83% medvilnė, 14% poliamidas, 2% elastanas, 1% polipropilenas ..
€590
Spalva: mėlyna Sudėtis: 84% medvilnė, 12% poliamidas, 2% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Pilka Sudėtis: 77% medvilnė, 21% poliamidas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: žydra Sudėtis: 80% medvilnė, 17% poliamidas,1% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Geltona Sudėtis: 80% medvilnė, 17% poliamidas, 1% polipropilenas, 2% elastanas ..
€590
Spalva: Purple Sudėtis: 92% medvilnė, 6% poliamidas, 2% elastanas ..
€740
Spalva: Blue Sudėtis: 92% medvilnė, 6% poliamidas, 2% elastanas ..
€740
Spalva: Navy Sudėtis: 92% medvilnė, 6% poliamidas, 2% elastanas ..
€740
Spalva: Raudona Sudėtis: 82% medvilnė, 16% poliamidas, 2% elastanas ..
€760

Mūsų asortimente yra siūlomos kokybiškos pėdkelnėms ir patiems mažiausiems. Naujagimiui labai svarbu užtikrinti saugią aplinką, jaukumą ir komfortą, kad jam būtų pakankamai šilta ir tuo pačiu būtų tinkama apranga, visiškai nevaržanti judesių. Dėl to, nusprendėme savo elektroninėje parduotuvėje pateikti pėdkelnių pasirinkimą kūdikiui nuo pat gimimo.

Pėdkelnės kūdikiui yra pagamintos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, kurios nealergizuoja ir nedirgina jautrios kūdikio odelės. Jokių aštrių siūlių ar vidinių etikečių, tik švelnumas ir šiltos pėdkelnės mažoms judrioms kojytėms, kurios nekantriai nori tyrinėti ir pažinti supantį pasaulį bei aplinką.

Tad jei planuojate eiti lankyti tik gimusio žmogeliuko ir nežinote ką simboliškai dovanoti naujagimiui ar ruošiatės kraitelį savo vaikelio atėjimui, tuomet pėdkelnės kūdikiui tikrai pravers ir bus puiki praktiška dovana ar rūbelis, kuris tikrai bus reikalingas.

 

Specialios kūdikių pėdkelnės, skirtos ropojimui

 

Taip pat vėlesniam laikotarpiui, kai vaikutis pradeda ropoti ir žengti pirmuosius žingsnius galima įsigyti neslystančias pėdkelnes, kurios yra skirtos saugiai ropinėti be jokių slydimų. Tokios pėdkelnės yra gaminamos su ABS technologija, kuri padeda sukurti efektyvią apsaugą nuo paslydimo. Tai specialios neslystančios pėdkelnės, turinčios tam tikrus stabdžiukus ant pėdkelnių pėdų, čiurnų ar kelių. Jos puikiai tinka tiek šliaužiojimui, tiek pirmiesiems vaikučio žingsniams ar ropojimui. Tokios pėdkelnės yra pagamintos iš kokybiškos šukuotinės medvilnės ir padengtos guma labiausiai slystančiose vietose, kurios yra atspirties taškai, vaikui stengiantis tapti savarankiškam. Jos yra patogios, nevaržo judesių tiek šliaužiojimo, tiek ropojimo metu ir leidžia patogiai ir svarbiausia saugiai pažinti supantį pasaulį.

 

 Kur galima įsigyti pėdkelnes kūdikiams pigiau?

Mūsų asortimente galite rasti įvairių kokybiškų pėdkelnių kūdikiams ir mažiems vaikams. Čia rasite įvairių dydžių pėdkelnių, nuo gimimo iki ikimokyklinuko amžiaus. Prekiaujame internetu, tad čia rasite mūsų visą asortimentą, kur galėsite patogiai išsirinkti ir įsigyti jums labiausiai patikusias ir tinkančias pėdkelnes ar kojines patrauklia kaina. Mes nuolat domimės naujovėmis, tam, kad galėtume pasiūlyti geriausius aukštos kokybės gaminius, ką galima geriausio atrasti rinkoje.