Kompresinės pėdkelnės

Spalvos: Caramello, Daino, Castoro, Fumo, Juoda Su medvilniniu įsiuvu Su paskirstytu spa..
€480
1 įvertinimai
Spalvos: Caramello, Daino, Fumo, Castoro, Marrone, Bleu Notte, Juoda Su medvilniniu įsiuvu Su..
€590
1 įvertinimai
Spalvos: Caramello, Daino, Lola, Fumo, Juoda Su medvilniniu įsiuvu Su paskirstytu spaudimu ..
€690
Spalva: Juoda Liekninančios ir modeliuojančios kelnaitės Matinės Plokščios siūlės ..
€1150
Spalva: Beige Pėdkelnės su vienodai pasiskirstančiu apspaudimu (mmHg 18) Stimuliuoja krau..
€1890
Spalva: Caramello, Juoda Liekninančios Formuojančios Sudėtis: 77% poliamidas, 22% elastanas..
€750
Spalva: Golden, Juoda Permatomos Padeda kovoti su celiulitu Gerina kraujotaką ir odos i&sca..
€740
Spalva: Juoda Nepermatomos Padeda kovoti su celiulitu Gerina kraujotaką ir odos išva..
€790
Spalva: Golden (įdegusio kūno), Grafit (pilka), Juoda Švelnus, laipsniškas spaudimas Anti..
€630
Spalva: Juoda Švelnus, laipsniškas spaudimas Antivarikozinis poveikis Apsaugo nuo patin..
€650
Spalva: Daino (kūno), Juoda Keliančios sėdmenys Idealiai pritaikytos prie kūno Sudėtis: 83%..
€720
Spalva: Juoda, Londra, Daino Sudėtis: 72% poliamidas, 28% elastanas ..
€940

Visos moterys nori ne tik puikiai atrodyti, bet ir gerai jaustis. Dėl to, labai svarbu pasirūpinti ne tik patogia avalyne, bet ir pasirūpinti, kad jūsų spintoje atsirastų kompresinės pėdkelnės. Jos yra gaminamos, naudojant naujausias technologijas ir elastingas medžiagas, kurių faktūra padeda suaktyvinti kojų kraujotaką, sklandesnį limfos tekėjimą ir net atlieka mikromasažą, skatinantį odos atsinaujinimą ir ląstelių regeneraciją. Tai ypač aktualu, dirbančioms stovimą darbą ar ilgą laiką praleidžiančioms su aukštakulniais. Taip pat kompresinės pėdkelnės yra rekomenduojamos po įvairių operacijų, grožio procedūrų ar staigių kūno svorio pokyčių.

Kodėl kompresinės pėdkelnės yra naudingos?

Kompresija gali būti labai įvairi, priklausomai nuo probleminių zonų. Kaip ir minėjom prieš tai, kokybiškos kompresinės pėdkelnės gerina kraujotaką ir limfos tekėjimą, tačiau be to, puikiai padeda išformuoti figūrą – sėdmenų zoną, šlaunų apimtį, nuimti apkrovą nuo kelių, maloniai apspausti blauzdas, čiurnas bei pėdas. Priklausomai nuo denų kiekio, kompresinės pėdkelnės gali būti permatomos. Dažniausiai jos būna klasikinių spalvų – juodos ir kūno spalvos. Mūsų asortimente galimi įvairūs dydžiai, tačiau dėl kompresijos stiprumo reiktų tiksliai pasirinkti, kuris dydis tiktų būtent jums. Yra skirtingi kompresijos lygiai, tai galima pasirinkti vidutinį ar stipresnį. Tam, kad tiksliai žinotumėte kurios yra jums patogesnės, galite įsigyti skirtingas ir išbandyti.

Kur pigiau įsigyti kompresines pėdkelnes?

Visą savo turimų kompresinių pėdkelnių moterims asortimentą siūlome patogiai įsigyti internetu patrauklesne kaina, nei tai gali jums pasiūlyti bet kuri kita specializuota parduotuvė. Čia rasite platų pasirinkimą pačių įvairiausių pėdkelnių tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinei progai, tiek sveikatinimo tikslams. Mes nuolat domimės ir šiuolaikinėmis inovacijomis, kad pasiūlyti jums pačias geriausias prekes kas siūloma šioje rinkoje. Patys kruopščiai atrenkame asortimentą, kad jame rastų norimos spalvos, dydžių ir raštų pėdkelnes. Mūsų klientės jau spėjo įvertinti mūsų pėdkelnių kokybę, tad drąsiai rekomenduoja savo draugėms, kolegėms ir pažįstamoms. Stengiamės nuolat organizuoti įvairius pasiūlymus, sezoninius išpardavimus bei akcijas, kad kiekviena moteris turėtų galimybę už patrauklią kainą pasipuošti ar papildyti savo garderobą.